Apartamenty przyszłości

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu apartamenty PORTA MARE w przepięknej i unikatowej lokalizacji nad samym morzem w miejscowości Dziwnówek. Apartamenty przystosowane są do całorocznego zamieszkiwania. Inwestor przygotował również propozycję kompleksowego zarządzania zakupionymi przez Państwa apartamentami, zatem oferta skierowana jest również do tych klientów, którzy są zainteresowani zakupem w celach inwestycyjnych.

Komfortowe apartamenty z widokiem na morze
Obiekt ten usytuowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek. Apartamenty zlokalizowane są w budynku dwunastokondygnacyjnym, o nowoczesnej architekturze. W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi, natomiast na ostatnich kondygnacjach zostały usytuowane apartamenty dwupoziomowe z ogrodami zimowymi i tarasami widokowymi.

apartament-3                 apartament-2              apartament-1


Lokalizacja i czas dojazdu

Budynek jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Z okien apartamentów rozpościera się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, Zalew Wrzosowski oraz otaczający budynek las sosnowy. Spółka PORTA MARE w profesjonalny sposób będzie zarządzała budynkiem, może również zarządzać na zlecenie klienta apartamentami.
Plaża, spa, fitness, kort tenisowy, boiska, baseny itp. wyłącznie do dyspozycji klienta. Jest także zejście na plażę zlokalizowane tuż przy budynku.
W niedalekiej przyszłości zostanie udostępniona baza w zakresie odnowy biologicznej z programem fizykoterapeutycznym oraz programem Wellness & SPA, prowadząca do równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.
W pobliżu znajduje się solanka o nazwie „Józef”. Działa ona kojąco na całe ciało. Jej zaletą jest przyczynianie się do poprawy ukrwienia skóry, usprawnienia pracy serca, obniżenia poziomu ciśnienia krwi oraz usprawnienie procesu przemiany materii.

apartament-4b                   mapa_apartamenty


Standard wykończenia

Budynek Porta Mare to najlepsze, funkcjonalne rozwiązania architektoniczne i najwyższy standard wykończenia. To gwarancja elegancji, komfortu życia i bezpieczeństwa. Obiekt zaprojektowany został zgodnie z nowoczesnymi trendami. Projekt budynku, wybór materiałów oraz profesjonalne wykonawstwo decydują o najwyższym standardzie oferowanej inwestycji. Jasne i przestronne apartamenty posiadają duże balkony, z których rozciąga się piękny widok.
Budynek został wyposażony w pięć nowoczesnych, cichobieżnych wind, dostępnych na każdym poziomie budynku. Efektowne wykończone klatki schodowe posiadają system zarządzania bezbieczeństwem obiektu z recepcji. Wewnątrz budynku podziemny parking połączony jest windą z całym obiektem.
Teren działki jest w pełni zagospodarowany we współpracy z architektem krajobrazu, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, nawadniany automatycznie.

Istnieje możliwość wykonania profesjonalnego projektu aranżacji apartamentu oraz oddanie go w stanie wykończonym „pod klucz”, według odrębnej umowy i wyceny kosztów.

apartament-5                 apartament-6          apartament-7


Dziwnówek … idealne miejsce na urlop

Dziwnówek jest niewielką, spokojną miejscowością uzdrowiskową, położoną nad czystym, wolnym od skażeń przemysłowych wybrzeżu w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Leży między wodami Morza Bałtyckiego a Zalewu Wrzosowskiego, w otoczeniu pięknych lasów sosnowych. Charakteryzuje się łagodnym morskim klimatem, korzystnym dla organizmu ludzkiego. Na amatorów kąpieli morskich i słonecznych czeka czysta i piaszczysta plaża. W lesie sosnowym znajdują się trasy rowerowe, które są skomunikowane z całym wybrzeżem zachodnim.

Dziwnówek jest miejscowością typowo turystyczną i ekologiczną, w której brak jest dużych zakładów pracy i firm prowadzących działalność mającą szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Leczniczy mikroklimat wskazany jest dla osób ze schorzeniami dróg oddechowych, układu krążenia i przemiany materii.
Z Dziwnówka można plażą albo lasem dojść do oddalonego o ok. 5 km. Łukęcina, w którym znajduje się stadnina koni oraz pole golfowe. Natomiast w przeciwnym kierunku znajduje się oddalony o ok. 3 km Dziwnów. W Dziwnowie znajduje się przystań jachtowa, przy której w czasie sezonu letniego można podziwiać jachty z całego świata. Ponadto na rzece Dziwna znajduje się ciekawy konstrukcyjnie most zwodzony, a w odległości ok. 8 km od Dziwnówka Kamień Pomorski z przepięknym Zalewem Kamieńskim oraz zabytkowa katedrą, gdzie w każdy piątek wysłuchać można wspaniałego koncertu organowego.

Kilkanaście kilometrów od Dziwnówka przebiega ekspresowa droga dwupasmowa S3, która jest połączona z siecią autostrad całego kraju i EUROPY.


Wyświetl większą mapę


Atrakcje w Dziwnówku

Zwolennicy aktywnego wypoczynku nie powinni narzekać na nudę, bowiem w Dziwnówku znajduje się:

  • sezonowe wesołe miasteczko – atrakcja dla dzieci i dorosłych
  • wypożyczalnia rowerów i gokartów
  • wyznaczone rowerowe szlaki turystyczne (np. do Łukęcina, Pobierowa, Dziwnowa, Wrzosowa, Kamienia Pomorskiego i dalej)
  • wyznaczone piesze szlaki turystyczne, np. czerwony Europejski Dalekobieżny Szlak Turystyczny E-9, niebieski z Dziwnówka do Pobierowa
  • wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych oraz żaglówek (Zalew Wrzosowski)
  • wypożyczalnia oraz szkoła windsurfingu i kitesurfingu
  • baseny, boiska, korty tenisowe
  • park dinozaurów z atrakcjami dla dzieci

W okolicy natomiast znajdują się między innymi:
pole golfowe z licznymi organizowanymi turniejami (Łukęcin ok. 5 km, albo Kołczewo ok. 20 km)
ośrodek jeździecko-hipoterapeutyczny